Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
21

    

Zayıflama Hormonlarını Uyaran Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 21 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama hormonlarını uyaran lidaOruç ve lida kapsül, vücudun atıklardan temizlenmesini ve sistemdeki bütün atık yiyeceklerin çıkarılmasını sağlar. Böylece vücuda giren bütün besinler daha temiz bir yol izleyerek, daha etkili bir şekilde emilir ve kullanılır. Lida diyet hapı aynı zamanda bağışıklık sistemini uyaran hormonları harekete geçirir.

Uygulanabilecek farklı sürelerde birçok oruç var, ama iki gün ya da daha fazla bir süre boyunca oruç tutmak istiyorsanız, öncelikle doktorunuza danışmalısmız. Uzun süre oruç tutmak doğru gözetim ve danışma olmaksızın yarardan çok zarar verebilir.

Tam olarak vücudunuzu 24 saatten fazla ‘aç bırakmak’, güçsüzlük, mide bulantısı, kas yorgunluğu, susuzluk ve baş dönmesine.neden olabilir, normal hayatınıza devam etmek isterseniz işe gitmek, ailenize bakmak ve diğerleri konsantrasyonda büyük zorluklar ve aşırı yorgunluk yaşayabilirsiniz. Lida ile yapılan bir diyet en sağlıklı zayıflama şekli olarak uzmanlar tarafından kabul görmektedir. Var olan herhangi bir sağlık sorunu, beslenme yetersizliğiyle birlikte iyice kötüleşebilir.

Öte yandan orucun daha az katı olan başka şekilleri de vardır ve benim düşünceme göre bunlar daha etkilidir. Diyetinizi 24 ile 48 saat arasında, kesin olarak vücudu arındıran yiyeceklerle sınırlamak, sisteminizin arınmasına ve vücudunuz için neyin iyi, neyin kötü olabileceği konusunda vücudunuzu eğitmenize yardım edecektir. Oruç sırasında lida kullanmadan önce detaylı bilgi edinin.

Bir kez oruç tutup, vücudunuzun buna nasıl tepki göstereceğini öğrendikten sonra, doğal olarak lida ile oruç tutmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz fazla işlenmiş yiyecek yediğinizi düşündüğünüzde, çok fazla yemek zorunda kaldığınızda ve vücudunuza karşı hiç de nazik olmadığınızı hissettiğinizde. Böyle zamanlarda, kısa bir oruç tutabilirsiniz. Hatta daha düzenli olarak belki haftada bir kez dışarıya çıkmadığınız bir akşam çok çok kısa süren oruçları deneyebilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.