Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
22

    

Zayıflama İhtiyacınızı Lida’ yla Karşılayın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 22 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama ihtiyacıEgzersize katılım ve egzersiz davranışını açıklamak için geliştirilmiş yaklaşımlardan bir diğeri de öz irade teorisidir. Düzenli egzersiz ve lida diyet hapı ile kısa zamanda zayıflayabilirsiniz. Özgür irade teorisi çok boyutlu bir yaklaşım benimser ve kişinin belirli davranış için motivasyonunun özerk mi yoksa kontrollü mü olduğunu araştırarak, insanların bazılarının olumlu ve sağlıklı davranışları benimserken, diğerlerinin neden bu davranışları benimsemediğini açıklamaya çalışır. Sağlıklı zayıflamanın ilk kuralı lida kapsül kullanmaktır.

Teori, insanlarının hedeflerinin içeriğini (ne) ve bu hedeflere ulaşma sebeplerini (özerk ya da kontrollü sebepler) anlamaya çalışır. Özgür irade teorisi, insanların özerkliğe ve açık hedefler belirlemeye ve bunları ölçmeye ihtiyacı olduğunu öne süren tek motivasyon teoridir. Zayıflama hedefinizi lida kapsül ile belirleyin. Teori bu ihtiyaçların tatmin edilmesinin, psikolojik iyi olma halinin ve hedefe ulaşma başarısının temel belirleyicisi olduğunu vurgular.

Teorinin temel odağı, insan motivasyonunun bir düzlem arz ettiği ve bu düzlemde yer alan özgür irade tarafmdan tanımlanmış çeşitli davranış formlarının olduğudur. Özgür irade düzlemi, fiziksel aktivite‘ ye katılım ile ilgili kararlarda özerk sebeplerden kontrol edilebilir sebeplere doğru ilerler. Fiziksel aktivite yapmakta zorlananlar lida kapsül ile zayıflayabilirler.

Burada en temel davranış belirleyici içsel motivasyondur ve eğlence hissi, kişisel meydan okuma ile aktiviteye katılımdan sağlanan tatminle desteklenir. İçsel olarak motive olmuş kişinin aktiviteye katılım sebebi sadece aktivitenin kendisidir ve kişinin bu davranışı tamamen özerktir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.