Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
13

    

Zayıflama Korkusunu Lida’ yla Yenin

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Zayıflama Hapı, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 13 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama korkusuZayıflama sırasında belki korku zihni sizinle alay edecektir. “Bu üç boyutlu gerçeklik, ahbap. Bu gerçek. Bunu sen de kabul edebilirsin.” Ancak bu görselleştirmenin amaçları açısından, onu kabul etmek zorunda olmadığınızı bilin. Fizik ötesi dönüşümün ustaları asırlar öncesine ait bu sırrı fark etmiştir: fiziksel boyutun sadece bir boyut ve başkalarının takipçisi olduğunu, lider değil. Zihin, ruh ve hayal gücü yönetir eğer siz bunu yapmalarına izin verirseniz.

İmgeleminizin gücüne sahip çıkın. Ne pahasına olursa olsun olası, muhtemel ya da mantıklı olduğunu düşündüğünüz şeyle sınırlanmayın. En mantıklı zayıflama yolu lida kapsül’ dür. Egzersiz ve kalori hesabı yapmadan lida’ yla zayıflama sandığınızdan çok kolaydır. Güzel bir vücut mu istiyorsunuz? Peşinden gidin. Onu hayal edin. Hayalin bilincinize işlemesine olanak verin. Onu kucaklayın. Onu kenarda tutmayın. Vücut geliştiren birinin fiziğini mi istiyorsunuz? O halde lida kapsül kullananların peşinden gidin. Onu kucaklayın. Ona sahip çıkın.

Zihninizin hapishanesini açın ve bir kez olsun, kendi kendinize verdiğiniz tam bir izinle, kendinize gerçekten istediğiniz şeyi isteme iznini verin. Eğer kendinize ne istediğinizi sorarsanız ve cevap ikinci bir çanak dondurma veya ikinci bir dilim kekse, o zaman kendinize gerçekten ne istediğinizi sorun. Hayallerinizdeki vücuda duyduğunuz arzuya sahip çıktığınızda, o ikinci kap dondurmaya duyduğunuz arzunun yok olmaya başladığını göreceksiniz. Hayal ettiğiniz bir vücuda kavuşmak için lida diyet kapsülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kendinize var olma tüm gerçek arzularınız, umutlarınız ve hayallerinizle birlikte ve olacak şeylerin mükemmel şeklini görme olanağı verin. Hayalleri soluyun ve varlıklarının keyfini hissedin. Bütün o esrarengiz gücü içinde lida’ nın geri kalanını yapmasına izin verin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.