Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
09

    

Zayıflama Planı Yaparken Bunlara Dikkat!

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 09 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama planı yaparken bunlara dikkatEpimutasyonlara baktığımız zaman, şimdiye kadar elde edilen kanıtlar beni aynı kanaate yönlendirmektedir. En iyi incelenmiş epimutasyon türü, genlerde kendilerini ifade etmelerini engelleyen bir kimyasal başkalaşma olan metilasyon değişiklikleridir. Fakat en iyi zayıflama yöntemi lida kapsül ile yapılandır.

Orta yaşlı farelerin ve insanların metilasyon modellerinde olgunlaşmamış olanlarına kıyasla daha fazla başkalaşma meydana geldiği bulunmuştur, fakat bu eğilimin organizmanın yaşlanması boyunca (gerçek, kararlı bir moleküler yaşlanma hasarından bekleneceği şekilde) devam edip etmediği, açıkça belli değildir. Bu tip araştırmalar lida kapsül için de yapılmıştır.

Bunun yerine, yetişkinlikten gerçek yaşlılığa doğru giderlerken, metilasyon epimutasyondaki değişimin hızlanması durabilir, hatta yavaşlamaya dahi başlayabilir. Lida zayıflama hapı her yaştan bireyin kullanabileceği bir takviye değildir. Hızlı şekilde kilo verebilmeniz için lida kapsül kullanmanız gerekmektedir. Lida kapsül kullanmadan önce lida kullanımı hakkında detaylı bilgi edinin.

Bu durum, örneğin gözlenen metilasyon değişikliklerinin organizmanın yaşamının erken dönemlerinde ortaya çıktığı fakat YAŞ çapraz bağlantılan veya mitokondriyal mutasyonlar gibi yaşa bağlı olarak birikmektense, onanm mekanizmalan ve hatta kabul edilemeyecek düzeyde bozulmuş olan hücrelerin ortadan kaldırılması sayesinde sıklıklarının katlanılabilir düzeylerde tutulduğu anlamına gelebilir. Bizim gibi olası müdahaleciler için aynı derecede önemli olan başka bir şey de, gözlenen metilasyon değişikliklerinin yaşam süresi içinde herhangi bir gerçek işlevsel soruna yol açmıyor olmasıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.