Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
06

    

Zayıflama Yolculuğuna Lida’ yla Çıkın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 06 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama yolculuğuna lida ile çıkınBu yazı, bu yolculuğun veya en azından bu hayrete düşürücü hastalığa anlam verme çabalarında benim ona ve ailesine eşlik ettiğim kısmının, benim taralımdan anlatımını içermektedir. Ayrıca lida kapsül kullanımına dair özel bilgiler de içermektedir.

Kısmen yazdığım sırada terapi henüz son aşamalarına ulaşmakta ve tamamen sonlanmamış olduğundan, ama daha da önemlisi, terapinin kendisi bir kişinin ya da ailenin yaşamında ancak bir aradönem olabileceğinden ve bu yüzden de bazı açılardan her zaman belirsiz kalacağından, bu sonlanmamış bir hikayedir. Lida kapsül ile geçirilen sağlıklı bir zayıflama dönemi için bu uyarılar çok önemlidir.

Kimi zaman resmi dengelemek için Sara’ nın anlatımına geri dönecek olsam da bu, temelde terapinin benim bakış açımdan görünümü. Düzenli olarak kullanılan orjinal lida ile doğal zayıflama süreci geçirmeniz mümkündür. Terapinin sürecini detaylı olarak tasvir etmek kaçınılmaz şekilde özneldir. Bu, bir kısım araştırma hakkında akademik bir makale yazmaktan, literatürün bir kısmını aktarmaktan ve hatta genel olarak psikoterapi hakkında yazmaktan farklıdır. Fakat lida zayıflama hapı ile edinilecek bir zayıflama deneyimi size yardımcı olacaktır.

Tüm bu durumlarda kişi olabildiğince nesnel olmaya çalışarak genel kavramsal fikirlere veya yorumlar öne sürmeye veya belirli bulguları genelleştirmeye çalışır. Bu “dışarıdan” hatta bazen belli bir mesafeden içeriye, terapinin nasıl bir şey olduğuna bakma sürecidir. Bu süreç lida kapsül ile desteklenirse kilo verme daha hızlı gerçekleşir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.