Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
18

    

Zayıflamak için Lida Yeter…

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 18 Ekim 2009 tarihinde eklenmistir.

Piyasada bir çok zayıflama ürünü ve tekniği var. Bu iş için hizmet veren uzmanlar ve merkezler mevcut, ürünler üretiliyor ve sürekli ar-ge yapılıyor. Lakin bunların hepsi zor ve uzun süreçde etki görebileceğiniz şeyler. Kesinlikle uzman birinden yardım almayın demiyoruz fakat işin kolayı varken en azından ürün olarak başka bir ürün kullanmak yerine Lida’ yı tercih etmek sizin için daha iyi, hızlı ve kesin bir yol…

Çin gıda mühendislerinin dahiyane fikri Lida için yapılan olumlu / olumsuz bir sürü yorum okudunuz. Araştırma yaptınız ve çok harika bir ürünü araştırdığınız için kafanız karışık 🙂 bunu anlıyoruz ve size yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Lida’ nın dünya çapında 25 milyon insan tarafından kullanıldığını ve bu insanların % 95′ inde o yada bu şekilde başarı elde edildiğini bilmeniz, öncelikli olarak içinizi rahatlatacaktır. Sonrasında genel bir yorum yapmak gerekirse şunları söyleyebiliriz;

Lida’ nın zayıflatmanın yanında ekstra katkıları da olabiliyor. Karaciğer ve sindirim sistemini düzenleyici etkisi sayesinde çoğu insanda hazım kolaylığı, mide sorunlarının giderilmesi ve özellikle hanımlarda ciltte güzelleşme ve yapısal olarak iyileşme (yenilenme) rapor edilmiş. Bir çok kullanıcımız tarafından daha ilk günlerde mükemmel bir hafiflik hissi ve yağ yakımı sayesinde gelen rahatlama hissi beyan ediliyor.

Bu mucizenin bu güzel etkileri yanında optimum sürede düzenli kilo kaybı oluşturması da büyük avantaj sayılıyor. Lida kullanmayan kimselere sitemizdeki tüm bilgileri inceledikten sonra kullanıma başlamalarını, zaten kullanan kişilere ise su tüketimini ve ufak egzersizleri bırakmamalarını tavsiye ediyoruz.

Lida kullanın, su için ve günde 5 dakikanızı ufak hareketler yaparak geçirin. Geriye kalanı Lida halledecektir. Sizi tok tutacak ve öğünlerinizi düzenleyerek normalde yemeye karşı koyamadığınız şeylerden sizi uzak tutacaktır.

Bu mucizenin ardından gidip, memnun kalmamış çok çok az kişi var. İnceleyiniz.


Comments:
gülden on Ekim 19th, 2009 at 04:04 #

bende kullandım ve şimdi idaal kilomdayım harika bir ürün

betül on Ekim 21st, 2009 at 22:31 #

mrb… bnm çok fazla kilo fazllalığım yok. bu ürünü ablamla beraber alıp bir kutuyu ikimiz beraber kullanmak istiyoruz. faydası olurmu?

admin on Ekim 22nd, 2009 at 02:16 #

betül;

15 günlük bir kullanım sürecinde tam manasıyla etki görmeyebilirsiniz. Zayıflayacağınız kesindir fakat zayıfladıktan sonra ideal yada ideale yakın kilo oranının korunması için minümum 2 kutuluk kullanım önerilmektedir.

Saygılarımızla.

Gökçe on Ekim 22nd, 2009 at 14:09 #

Merhaba arkadaşlar,ben ürünü büyük bir korku ile aldım ve kullanmaya başlamıştım fakat bi süre sonra herhangi bir sorun yaşamadıgımı görünce güvenim arttı ve kullanmaya devam ettim çünkü kullanmaktan başka bir alternatifimde yoktu açıkçası. Ben lidayı 4,5 aydır kullanıyorum ve toplamda 21 kilo verdim başladığımda 94,6 iken şuan 73 kilodayım hedefime cok az kaldı.Umarım sizlerde hedefinize ulaşabilirsiniz.saglıklı ve zayıf yarınlar diliyorum …

arzu on Ekim 23rd, 2009 at 06:23 #

antidepresan kullanıoru sorun olurmu?

admin on Ekim 24th, 2009 at 01:53 #

Gökçe;

İstediğiniz neticeyi almanıza sevindik. Tebrik eder, sağlıklı ve daima ideal kilonuzda bir yaşam dileriz.

Saygılar.

admin on Ekim 24th, 2009 at 02:02 #

arzu;

Antidepresanların dozajı ve kuvvetine göre sorunuzun cevabı değişecektir. Lütfen ilaç ismini ve dozajını paylaşınız.

Saygılar.

funda on Ekim 24th, 2009 at 10:18 #

Merhaba ürüne yeni başladım bazı yan etkiler oluyor tabi… kalp çarpıntısı,kafamda uyuşma, saç tiblerimin kaşınması gibi(bunlar normal mi). Ancak havalardan dolayı grip oldum ve antibiyotik kullanmam gerekiyor. lidayıda başka ilaçlarla kullanılmaması belirtiliyor. şimdi lida ya ara verip antibiyotik bittikten sonra mı kullanmalıyım. birde demir eksikliği hapı da kullanmam lazım. acaba lidayla nbirlikte kullanabilir miyim çok merak ediyorum,acele cevap verirseniz çok sevinirim.Saygılar funda

admin on Ekim 25th, 2009 at 02:15 #

funda;

Antibiyotikler ile birlikte kullanılması konusunda şunu söyleyebiliriz: İlacınızın dozajı yüksekse kullanım tavsiye etmiyoruz. Demir eksikliği için kullanacağınız ilaç ile birlikte Lida kullanmanızda bir sakınca bulunmamaktadır.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.