Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
01

    

Zayıflamak için Orjinal Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 01 Eylül 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamak için Orjinal Lida KullanınLida kapsül vata’nın ikinci subdosha’sı, Udana bozukluklarında da tiroit, boyun, omurga problemleri, astım, sinüzit gibi rahatsızlıklar olabilir. Udana vücudun üst 1/3 kısmına yerleşmiştir ve dengeye getirilmezse bu hastalıkların tek tek tedavisi, sorunu kökten çözümlemez. Bel fıtıkları, omurgadaki düzensizlikler de hep Vata problemidir. Hastalarımdan biri, üst düzey bir yönetici, erkek ve 1955 doğumluydu. Aşırı sıcak basmaları, gece aşırı terleme, midede yanma, ekşime şikayetleriyle bana geldi; sürekli mide ilaçlarıyla ayakta duruyordu. Kapıdan içeri girdiğinde keskin bir Pitta’y im diyordu. Saçları beyazdı ve gözlüklüydü, ciltte lekeleri vardı, konuşması keskindi.

Lida diyet yemekleri zaten muayeneye başlamadan, hastanın dış görünüşünden hastalık kendini belli ediyordu. Sonra kendisine dosha’ları, dosha dengelerini biraz anlattım. Başta kendisini artıları ve eksileriyle anladı. Örneğin, onu başarılı bir yönetici yapan Pitta özelliyiydi. Yapısındaki olumsuzluklarla nasıl başa çıkacağını, olumlu volilerini nasıl vurgulayacağını kavradı. Sonuçta kendi fizyolojisini tanımaya ve sevmeye ilk adımı attı.

Lida kullananlar üç-dört görüşmenin ardından fazla kilolarından yavaş yavaş kurtuldu; kolestrol problemini çözdü, midedeki asit azalınca şikâyetleri azaldı. Genel olarak rahatlayınca, kendisinin bir bütün olduğunu anladı. Diğer bir hastamda aşırı miktarda gut problemi vardı. Çok alkol alan, aşırı miktarda deniz ürünü ve acı gıdalarla beslenen bir kişiydi. Isıtıcı ve Pitta’yı artırıcı şekilde yaşıyordu. Bana geldiğinde yürüyebilecek durumda değildi. Eski bir basketbolcu ve orta yaş döneminde olan bu hastam, son derece ağır besleniyordu. ciddi bir Pitta tipiydi; gut hastalığı vardı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.