Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
10

    

Zayıflamak için Zaman Kaybetmeyin

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 10 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Hızlı zayıflama“Zayıflamak çok zor” der insanlar sık sık, lida’ nın zayıflama üzerindeki etkilerini bilmiyormuş gibi. Ancak dünyada lida zayıflama hapı‘ nın, kullanılmadığı tek bir nokta yoktur. Yaratıcınız dışarıda bırakılamaz, sizin düşüncenizin dışında. Ve düşüncenizde dışarıda bırakıldığı bir yerde, size yardım edemez. Zayıflamanıza yardım etmesine izin verdiğinizde, bunu yapacaktır.

Bu noktada, korku zihniniz bu dersleri küçümsemeye başlıyor olabilir. Aşırı yemeniz konusunda, korku içinizde rahat bir yuva buldu ve onun sığınağından kolayca çıkmayacaktır. İleri doğru her adımda, sizi ayartmaya çalışacaktır. “Bu saçma.” “Bu işe yaramaz.” “lida’ nın senin kilonla hiçbir ilgisi yok.” Başka ne yaparsanız yapın, lida kapsül diyeti’ ne bir fırsat vermemenizi sağlamak için bu türden kozlar kullanacaktır.

Çünkü düşüncenizde bir şey genişlemeye başladı ve korku ruhunda o şeyden hiç yoktur. “Dur, yavaşla!” diyecektir korku. Yahut “Bu zaman kaybı.” Yahut entelektüel görünmeye çalışarak “inanç akdet değil!” diyecektir. Pekâlâ, ikisi de sevgi dolu bir kucak değildir ama kimse gücünden şüphe etmeyecektir.

Korku, kölesini özgür bırakmaya hiç niyeti olmayan ruhsal bir diktatördür. Düşüncenizi bulandırmak ve iştahınızı yoldan çıkarmak için ne gerekiyorsa söyleyecektir. Daima kendini korumanın yolunu arayacaktır ve onu gerçekten yaşamınıza çok fazla uygulamadıkça ruhsal ya da dindar olmanızı çok umursamaz. Şişman olduğunuz ve kiliseye gittiğiniz sürece, kiliseye gitmenize aldırmaz. Onun her söylediğini, nasıl ve ne zaman yapmanızı söylüyorsa, yapmaktasınızdır. Ve hiçbir şey en iyi niyetleriniz, irade gücünüz veya özdisiplininiz onun otoritesini geçersiz kılma gücüne sahip değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.