Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
03

    

Zayıflamanın Adı Lida

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 03 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamanın Adı LidaDaha önce de birçok sefer kilo verme denemem olmuştu. Tahmin edeceğiniz gibi hepsi başarısız oldu. Bunların hepsi, pazartesi günü başlayıp salı günü biten türdendi. Bu sefer her şey farklı olmalıydı çünkü ben farklıydım. Temizce yaptığım bir araştırma sonrası tek gerçeğin orjinal olmak koşuluyla Lida zayıflama kapsülü olduğunu farkettim.

Öncekine göre kilo vermeyi çok daha fazla istiyordum ve bu hedefi başarmak konusunda son derece kararlıydım. Bu denemem de hüsranla sonuçlanırsa bir daha kilo verme konusunda bu kadar istekli olmayacağımı ve belki de hayatım boyunca kilolu yaşamak zorunda kalacağımı biliyordum.

O dönemlerde açıkçası kilonun sağlık üzerinde yarattığı olumsuz etkileri çok fazla umursamıyordum. Zaman zaman bel ve diz ağrıları yaşasam da bunlar kilolu olmanın verdiği sosyal sıkıntıların yanında hiç kalıyordu. Bu nedenle on beş yaşında genç bir delikanlı olarak daha fit gözükmek benim için o dönemlerde sağlıktan çok daha önemliydi. Tam olarak 3 ay Lida mucizesini kullandım ve 23 kilo kadar zayıflamayı başardım. Bu harika ürünü kullanırken sanki vücudumdaki tüm sıkıntılar 3 ay içerisinde silinip yokoldu.

Şimdi kendime baktığımda, kilo vermek için bana başvuran hastalarıma ilk söylediğim şeylerden biri, kilo vermenin fiziksel görüntünün ötesinde sağlık açısından çok önemli olduğudur. Yapılan çalışmalar ideal kilodaki bireylerin, kilolu bireylere göre ortalama 6-7 yıl daha fazla ve daha da önemlisi daha kaliteli yaşadığını göstermektedir. Ben de bu tezi biliyordum. Zayıflama konusunda çok detaylı araştırmalar yapan biri olarak söylemeliyim ki form kapsülü Orjinal Lida zayıflama diyetleri çok hızlı sonuç veren ve yazılan çizilenlerin aksine çok da sağlıklı bir süreç.

Bu bilgileri tabii yıllar önce bilmem beklenemezdi ama eminim bilsem de o dönemlerde çok da umursamazdım. O dönemde tek odaklandığım konu, kilo vererek daha güzel bir fiziğe sahip olmaktı. Tıpkı şimdi bana başvuran gençlerin yaptığı gibi. Bu nedenle onları çok iyi anlıyorum.

Süheyla Dinçer
Kadın Doğum Uzmanı


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.