Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
13

    

Zayıflamanın Başarılabilir Yegane Yol

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 13 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamanın başarılabilir yegane yolu LidaDaha az yemek ve daha fazla hareket etmek kararım bilinçli olarak alarak, uygulamak mümkündür. Zayıflamanın başarılabilir yegane yolu, organizmayı stoklarını azaltmaya zorlamak ve Lida diyet hapı ile bu yöntemi desteklemektir. Bu hedefe ulaşmanın doğru yöntemi bulunmalı, bilinçli olarak uygulanmalı, çıkabilecek zorluklar irade gücüyle aşılmalıdır…. cümleleri Diyetçi Dayatmacı Zihniyet’in özünü oluşturur. Diyetçi Dayatmacı Zihniyet zayıflamanın bedene dayatılmasının, mümkün tek yol olduğunu savunan… savunur görünen ve bu görüşlerini her türlü tartışmadan uzak tutma telaşmdaki… dogmatik düşünce yapısına… tarafımızdan verilen isimdir”, demiştik ve “Asıl Pazar Şişmanlamaktan Korkutulanlar”, başlığı altında eklemiştik.

Diyetlerin ve zayıflamayı dayatmacı yöntemlerin başarısızlığını gözler önüne seren bunca araştırmaya, gözleme rağmen, insanlar hâlâ diyetçilerin ‘peri masalları’na inanmaktan vazgeçmediklerine göre… Yağ Pazarı’ nı şişmanlarla sınırlamanın anlamsızlığı ortadadır. Tüm iştahları kabartan gerçek Pazar, şişmanlar değil, şişmanlamaktan korkanlar, “yavrularım şişmanlamasa bari” huzursuzluğunu giderek daha çok hissetmeye başlayanlardır. Yağ Pazarı’ndan maddi, manevi kazançlar temin edenlerin asıl hedef kitlesi yarınların şişmanlarıdır. Diyetçi dayatmacı reçetelerin şişmanlatıcı etkisinden, henüz kilo sorunları ile tanışmamış olanlarda yararlanılabilmesi… Kilo sorunu yaşamıyor olmanız yaşamayacağınız anlamına gelmez bu sebeple fazla kilolara Lida ile önlem almak gerekir. Pazar’ı sınır tanımaz hale getirecektir.Yapılması gereken tartışmasız bellidir: ‘Kısıtlama Mikrobu, tüm imkanlar seferber edilerek dünyanın her köşesine yayılmalıdır.

Bilimselliği’ nin tartışılmasına, hatta böyle bir ihtimalin akıllara getirilmesine bile tahammül edemeyen diyetçi dayatmacı zihniyet… her koşulda gizlemeyi başardığı başarısızlıklarından ders çıkararak… hedeflerini yeniden belirlemiş ve “şişmanlamama” reçeteleri üretmeye koyulmuştur.

Bir kez kilolanmaya başladınız mı, geriye zor verirsiniz… önlemlerinizi şişmanlamadan Lida form hapı ile alın… sözlerimize kulak verin, dengeli, bilinçli gıdalarla… sağlıklı beslenmeyi yaşam biçiminize dönüştürün… bilimimizin size sunduğu nimetlerden yararlanıp… hem kendinizi, hem de yavrularınızı obezite belasından koruyun.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.