Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
26

    

Zayıflamanın En Özel Yolları Lida’ da!

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri kategorisine 26 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamanın En Özel Yolları ve Lida KapsülLida hapı ile ayaklar için en iyisi açık sandaletlerdir, mümkün olduğunca bunları giymeye gayret edin. Ayaklarınızın ısısı oda ısısına geldikten sonra onları serin su ile yıkayın. Bu uygulama canlılığı arttırır ve kalbe güzel hisler verir. Gün boyunca ayakları üç dört kez yıkamak çok yararlıdır. Yatmadan evvel yıkamak derin bir uyku uyumanızı sağlar.

Saç Kesimi: Erkekler haftada bir, en az ayda bir saçlarını kestirmelidirler. Fakat kadınların gün boyunca saçları ile alacakları fazladan güneş enerjisine gereksinimleri olduğundan saçlarını kestirmeleri gerekmez. Kadın erkek, herkes saçlarının temiz olmasına ve kurumamasına özen göstermelidir.

Lida kullanırken şampuanlamak: Saçlar daima temiz tutulmalı ve doğal yağların korumasına dikkat edilmelidir. Kuruluk elektrik enerjisi kaybına, hafızanın zayıflamasına ve hayallere dalınmasına yol açar. Banyo yapmadan evvel hardal yağı ve nohut unundan elde edilen bir karışımı saçlara sürmek yağları temizler. Yoğurt da mükemmel bir doğal temizleyicidir.

Işıldamak, parlamak anlamındadır. Ciltte yerleşen bir doshadır. Cildin bütün yapısı ve emici özelliği brejaka’yla bağlantılıdır. Masaj yoluyla yaratılan etkiler de bu subdosha aracılığıyla gerçekleşir.

Lida zayıflama kapsülü biyolojik dosha’lar dışında ayrıca pisişik dosha’lar da vardır. Satvas, pozitif yönde eğilim veren, ilerleme ve evrim yönünde Çelişmeyi sağlayan, insanın ulvi değerlerini yükselten demektir. Bu açıdan pozitife götüren bir dosha’dır. Rajas’sa genelde durağanlığı, kişinin olduğu pozisyonda kalmasını sağlayan etkiyi yapar. Tamas’sa kötü yönde evrim, kötü duygularlarla ilgilidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.