Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
07

    

Zayıflamanın Önündeki Engelleri Lida ile Kaldırın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 07 Mayıs 2011 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamanın önündeki engelleri Lida ile kaldırınBugün ilk yanıt kartınızı hazırlayacaksınız. Bu zayıflama hapı Lida düşünce yapınızı değiştirmeye ve kilo vermenize engel olan baltalayıcı düşüncelerinize engel olmaya yarayan çok gerekli bir araçtır. Yanıt Kartlarının üzerine baltalayıcı düşünceleriniz oluştuğunda, karşı koymak için yazdığınız önemli cümleler vardır. Ayrıca bu kartların her gün sizi motive etmek (böylece diyetinizi sıkı sıkıya takip edebilirsiniz), düzgün yeme alışkanlığı edinmek, açlık ve belli yiyeceklere duyduğunuz aşırı istekle başa çıkmak, duygusal tatmin için yemeye engel olmak ve hata yaptığınızda yeniden programa dönmenizi sağlamak gibi bir işlevi de vardır.Bu kartları, kilo verdiğiniz sürece her gün yaşamınızın geri kalan bölümünde de ara sıra okuyacaksınız. Bu kartlar Lida diyet programının önemli bir unsurudur. Büyük olasılıkla hayatınızda hiç böyle bir kart hazırlamadınız ve okumadınız. Açlık ve belli yiyeceklere karşı aşırı isteğinizle başa çıkamamanıza şaşmamak gerekir.

Bugün oluşturduğunuz kart en önemli olanıdır. Çünkü bu kartın üzerine kilo vermek istemenizin nedenlerini sıraladınız. Hemen şimdi kilo vermek istemenizin nedenlerini ve kilo vermenin sağlayacağı yararları düşünmenizi ve bu düşünceler aklınızda oluşmuşken bir karta yazmanızı istiyorum. Sizden bu Yararlılık Yanıt Kartını (ya da nedenleriniz tek bir karta sığmamış olabilir, kartlarını) her gün okumanızı istiyorum.Ne yapmanız gerektiğini bildiğiniz için belki de şöyle düşünüyor olabilirsiniz: Kilo vermeyi istememin nedenlerini niçin bir karta yazayım? Zaten neden kilo vermek istediğimi sürekli hatırlayabilirim.İnanmak güç gelebilir ama etrafınızda ayartıcı bir yiyecek gördüğünüzde bu nedenleri unutmanız olasıdır. Verdiğiniz kararların sendelediği ve baltalayıcı düşüncelere kapıldığınız pek çok zaman olabilir:

  • Diyet yapmaya değer mi?
  • Bu yiyeceğe karşı koymam olanaksız.
  • Bu işi sürdürmek istediğimi sanmıyorum.

Bu tarz düşüncelere kapıldığınızı hatırlıyor musunuz? Böyle durumlarla karşılaştıysanız ne denli ikna edici olduğunu da bilirsiniz. Büyük bir olasılıkla böyle düşüncelere yenik düştüğünüzde ve Lida kullanmadığınızda , diyetinizden sapabilir, kilo vermeniz durabilir ve daha da kötüsü, vermek için o kadar uğraştığınız kiloları geri alabilirsiniz. Böylesi baltalayıcı düşüncelerle güçlü bir şekilde savaşmanız gerekir. Yoksa, işler zorlaştığında daha önce başınıza gelmiş olanı yeniden yaşarsınız ve bildiğiniz eski yola saparsınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.