Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
26

    

Zayıflamanın Yollları…

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel kategorisine 26 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı yaşam için en önemli kriterlerin düzenli ve sağlıklı beslenerek, yeterli fiziksel aktivite yapmaktan geçtiği bilinen bir gerçek. Bu gerçek hem diyet yapan hem de diyetisyen kontrolünde zayıflayan kişiler için geçerli. Tabii ki Lida ile zayıflamayı amaçlayan kişiler için de. Düzensiz, sağlıksız beslenmenin ve yetersiz yapılan fiziksel aktivitenin kan basıncının artmasında, kan şekerinin yükselmesinde ve anormal kan yağlarının oluşmasında temel risk faktörleri olduğu kabul edilir. Normal olarak ve hiç çaba sarfetmeden Lida kullanırsak termojenik özellik yine bizi zayıflatacaktır. Fakat bunu düzenli ve dengeli olarak beslenerek ve spor da yaparak desteklersek inanılmaz sonuçlar elde edebiliriz.

Bazı bulguların kalp hastalıkları, kanser, diyabet ve şişmanlığa zemin hazırladığı bildirilmektedir. DSÖ 2002 yılındaki raporunda, sebze ve meyveleri önerilen miktarların altında tüketmenin, inmeden %11, gastrointestinal kanserlerinden de %19 sorumlu olduğu belirtilmiştir. Sadece kilo vermek için değil, aynı zamanda Lida’ lı veya Lida’ sız sağlıklı beslenmek için de meyve ve sebzeler aşırı önemlidir. Genel anlamda 2.7 milyon insanın düşük miktarda sebze ve meyve tüketmesine bağlı öldüğünü vurgulamaktadır.

Fiziksel aktivite yapmamanın ise meme, kolon ve rektal kanserinden %10-16 sorumlu olduğu, iskemik kalp hastalıkları sebebiyle ölümde %22 rol oynadığı bildirilmiştir. DSÖ 2005 yılındaki projeksiyonunda 15 yaş üzeri 1.6 milyar kişinin hafif şişman olduğu, 400 milyon kişinin ise şişmanlık ile mücadele ettiğini bildirmiştir. 2015 yılında 2.3 milyar kişinin hafif şişman ve 700 milyonun ise şişman olacağı tahmin edilmektedir.

Bu projeksiyonun gerçekçilik payında Lida’ nın büyük bir yanılgı payı yaratması dileğiyle, sağlıklı zayıflamalar.


Comments:
alev on Kasım 29th, 2009 at 21:23 #

ben 2 yıl önce lida hapını kullandım ilk bir ayda 12 kilo verdim,ama ne yemek yiyebildim nede açlık hissetmedim,gün içinde yaklaşık 3 litre su tükettim ama buna ihtiyaç duyarak zorla degil hemde şubat ayında.normalde temmuzda bile tükettigim su oranı 1 litre belki.12 kilo yu verince devam edeyim diye tekrar aldım sonrasında tekrar tekrar bu nun yanısıra egsersiz hatta spor da yaptım ama 1 gram dahi vermedim.6 ay kullandıgım lida nın sadece ilk kutusunda gördügüm etkiyi diger 5 kutuda neden göremedim ,onlar sahtemiydi,açlık hissim arttı su içme istegim kayboldu ,6 ay sonra o verdigim 12 kiloyu geri aldım.şimdi tekrar gündeme geldiniz fakat ben size nasıl güveneyim,veremedigim kilolar için bir dünya para sarf ettim ,içimde yine olacak şüphesi beliriyor,güvenimi kazanıp aksini saglayabilkecek önerileriniz var ise bekliyorum

admin on Kasım 30th, 2009 at 11:41 #

alev;

İlk kutudan verim alıp sonrakilerden alamamanızın başka bir açıklaması olamaz: Daha sonra aldığınız kutular muhtemelen sahte. Bizler ürünlerimizin orjinalliğine istinaden ücret iade garantisi veriyoruz. Tercih sizin.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.