Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
11

    

Zayıflamayı Amaçlayanlara Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 11 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

zayıflamayı amaçlayanlara lidaZayıflamayı amaçlayanların bir an önce lida kapsüllerini kullanmaları gerektiğini öneriyoruz. Yaza kadar en kolay şekilde kilo vermeyi sağlayan tek yöntem lida kullanmaktır. Sadece diyet ile 2 ay içerisinde istediğiniz hedefe ulaşmanız mümkün olmazken lida kapsülleri ile daha kısa sürede daha fazla kilo vermek mümkün.

Bu yüzden hiç zaman kaybetmeden lida form kapsüllerini denemelisiniz. Orjinal lida kapsüllerinin desteğini alarak kısa zamanda istenilen hedefe ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda kilo artışlarının artması insanları çeştli diyetlere itmektedir. Bu durum sağlık açısından çok zararlı olabilir. Bu yüzden yediklerinize ve içtklerinide dikkat etmelisiniz.

Kilo vermek için vitaminler ve lida desteği alabilirsiniz. Bu inceleme, sermaye gruplarında bir tür karıncalanmaya neden oldu. Bu incelemeden örneğin, içinde hidrojenlenmiş yağ bulunduran fransız besinlerindeki trans yağ asit oranının, aynı ürünün farklı markalarına göre büyük ölçüde değişebildiği anlaşılıyordu.

O kadar ki, bazı tahıllı ürünler içlerinde %2 civarında trans bulundururlarken, bazılarında bu miktar %52. 1′ i buluyordu! ekmeklerde, Viyana çöreklerinde, pizza hamurunda, krakerlerde, çöreklerde, hazır çorbalarda da aynı türden farklılıklar gözleniyordu.

Ayrıca AFSSA da Willett’ in kaygılarını doğrulayıp destekleyerek translarının bundan böyle avrupa’ nın beslenmesini ele geçirdiğini belirtiyordu. Ve, Almanya’nın seviyesindeki fransa, hollanda ilk sıralardaki tüketici ülkeler olurlarken İspanya ve İtalya sonuncu sırada bulunuyorlardı.

AFSSA, şüphe götürmez bir kesinlikle onun zehirliliğini doğruluyordu: “Bilgilerimizden şu an itibariyle ortaya çıkardığımız sonuç bize, %2 düzeyini aşan oranda total enerji katkılı trans yağ asidi tüketiminin kalpdamar hastalığı tehlikelerine yol açacak unsurlarda toplu bir artış meydana getirdiğini göstermektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.