Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
12

    

Zayıflamayı Düşünenlere Tavsiyeler

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 12 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

Zayıflamayı düşünenlere tavsiyelerBazı kadınlar, inceldiklerinde erkeklerin ilgisini çekeceklerini ve eşlerine sadık kalamayacaklarını fark eder, ilişkilerini kaybetme korkusu yaşarlar. Bazılan, inceldiklerinde eşlerinin kendilerinden daha fazla cinsellik isteyeceğinden korkar. Bazı kadınlarsa, incelmenin onları daha da güçlü yapacağının bilincine varır ve daha güçlü olmak istemez. Çünkü daha güçlü olmanın kendisini yalnızlaştıracağından korkar. Zayıflamanın olumsuzluklarını düşünmeden zayıflamak isterseniz lida zayıflama hapı kullanın.

Ve yine birçok kadın için incelmek hemcinsleriyle rekabete girmek anlamına geldiği için olumsuzluk teşkil eder. Görüldüğü gibi incelmenin beraberinde getirdiği dezavantajlar oldukça çeşitlidir. Ama bir dezavantaj vardır ki, onu neredeyse bütün yeme bağımlılannda gözlemlemek mümkündür. Bu da diyet yapma korkusudur. Eğer sizde diyet yapmaktan korkuyorsanız lida kapsül kullanarak zayıflamayı deneyin.

Yeme bağımlıları genelde ancak diyet yaparak, yani yediklerini aşın şekilde kısarak inceleceklerine inanırlar. Dolayısıyla yeme bağımlısı bir insan için incelmek demek, tekrar o döngüye girmek anlamına gelir. Bu tip diyetlere gerek kalmadan zayıflamak için lida bitkisel kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kişi tekrar bir diyetisyene gidecek, yeni bir beslenme listesi alacak, belki ilk dönemlerde biraz kilo verecek ve kendisini çok iyi hissedecek, yaptığı diyeti ve diyetisyenini yüceltecek ama ne yazık ki bir süre sonra tekrar yeme bağımlılığına geri dönecektir. Bu diyetler lida ile desteklenir ise kilo verme daha etkili olarak sağlanır. Kişi yeme bağımlılığına geri dönmese dahi diyet yaparken de aslında gizli bir bağımlı olarak hayatını sürdürür. Sürekli kontrolünü kaybetmekten ve şişmanlamaktan korkmak, gizli bağımlılığın göstergeleridir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.