Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
28

    

Zayıflatan Mucize Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 28 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflatan Mucize Lida KapsülLida diyet hapı ile herhangi bir yerde eleştiren, hırslı, kızgın, yönetmeye çalışan, iddialı, sıcaktan bezmiş, boncuk boncuk terleyen, midesinde ekşime, yanma olup, aynanın karşısında kravatını milimetrik olarak düzelten, saçını titizce tarayan, ayakkabısının üzerindeki toz ve çamurdan rahatsız olan, makyajını sık sık titizce kontrol eden, kendisini sollayan arabaya kızan, açlığa tahammülsüz, keyif maddelerine düşkün birisini görürseniz, bilin ki Pitta’dır. Pitta’lar gerçekten de doğal yapıları itibarıyla hırslı, dışa dönük, tartışmacı, kıskanç ve sıcak duygulara sahip kişilerdir. Bunu her zaman dışa vurmayabilirler ama özleri böyledir. Sık sık saatlerine bakar ve zamanın boşa geçmesine dayanamazlar.

Lida kapsül geceleyin acıkmış veya susamış olarak kalkarlar; çok tipik ve belirgin bir yürüyüşleri vardır, yemek geciktiği zamansa çok hoşnutsuz olurlar. Genellikle orta yapılıdırlar, zorlanmadan bir parça kilo alır, verirler. Pitta’lar dış görünüm ve itibarlarına önem verirler, bu nedenle şık giyinmeye ve çarpıcı olmaya önem verirler. Parayı en iyi şekilde değerlendirirler, ayrıca estetik ve lüks için para harcamaktan kaçınmazlar. Güzel bir sofrada yemek yemek, manzaralı bir ev, gösterişli mekânlar ilgi odaklarını oluşturur. Pitta’ların belki de en önemli ilacı gülmektir. Pitta’ların büyük bir espri kabiliyetleri vardır. Topluluk içerisinde, etrafındaki insanları gülmekten kırıp geçiren genelde Pitta’dır. Sıcaklık, hem ruhsal hem de bedensel olarak Pitta’ların dünyasını etkiler; kışın bile yorganı üstünden atan Pitta’lardır.

Lida etkileri gözlerde, ciltte, midede, bağırsaklarda yanma, sıcak duygulardaki artış, asabiyet, öfke, hırs, kıskançlık Pitta artışını vurgular. Uykular uzun değil ama derindir, rüyalarda kızgınlık, şiddet, yangın, ateş, şimşek, altın, güneş, lüks yaşam görmek bir Pitta göstergesidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.