Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
18

    

Zorlukları Lida’ yla Aşın

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 18 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Zorlukları lida yla aşınKilo verme zorlukları lida kullacısının sahip olduğu etkin dilin kısıtlılığı ile uyumluydu. Fakat kilo vermek artık lida diyet hapı ile çok kolay. Onun dünyası ile ilgili başlangıç eğitimim bana onun günlük yaşamının minimalizmi ve tamamen ümitsizlik düzeyindeki yalnızlığı kadar, konuşmasındaki boşluğu da fark ettirdi. Konuşma dilini terapi odasındaki bir boşluğu doldurmak için; çok ender olarak gerçekliği açmak, bağlantılandırmak ya da ifade etmek için kullanıyordu.

Tam aksine, lida kullanıcıları için dilin sıradan gerçeklikle sadece oldukça tesadüfi bir bağlantısı vardı. Boş konuşma, zamanı doldurabilir ve yanıltabilirdi. Tipik olarak terapi seansları yenmemiş öğünler, katılman ve kaçırılan egzersiz dersleri, dolaşılan alışveriş merkezleri ve bir şey almadan göz gezdirilen manavlar hakkında mikroskopik anlatılara adanmıştı.

Böyle bir seansın başlangıcında kapıdan içeriye yürürken bana dönüp şöyle derdi: Son görüşmemizden beri olan bitene inanamayacaksınız. Kilo vermek isteyen kişinin zihninde, kullanılan dil, genellikle bir kişinin diğeri üzerinde güç uygulamasını temsil ediyordu.

Kilo vermek isteyen kişilerin ilk tercihi lida kapsül’ dür. Sağlıklı olarak zayıflamak için programlı kilo vermek gereklidir. Örneğin, bir doktor ileri düzeyde kötü beslenmenin hayatta kalabilmeyi sürdürmek için gerekli temel fizyolojik süreçleri tehdit altında bırakacağını açıklayacak olsa, bunu onun hayatını kontrol etmek için bir semantik kurgu olarak okuyacaktı. Doktorunun doğruyu söylediğine inanıp inanmadığı sorulduğunda, adeta konuşmacının güç arzusunun dışında ve ondan ayrı varolan bir ojektif gerçeklik onun için bir anlam taşımıyormuş gibi şaşıracaktı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.